Hakkımızda

1995 yılında Sabahattin Baran’ın önderliğinde otomotiv sektöründe ülkemize yeni teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek otomotiv sektörümüzün uluslararası standartlara katkı sunmak amacıyla İstanbul’da kurulmuş olan Baran Otomotiv, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek otomotiv dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden markamız, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük ithalat, ihracat ve üretim projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok çalışmaya imzasını atmıştır. Yedek parça sektöründe rekabetçi, yenilikçi olmakla beraber 2013 tarihinde BRN markasını oluşturarak ithal ettiği ürünlerle hem yurtiçi hemde yurtdışı kendi markasını benimsetmiştir.

cropped-brn-1-1

Bugün Baran Otomotiv, kurumsal işleyişe sahip aile şirketi yapısını koruyarak, konularında uzmanlaşmış bölge satış temsilcileri ile geniş ürün yelpazesi ve stratejik tedarik zinciri yöntemiyle, müşterilerine hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışında yerli ve ithal çok sayıda markanın ürünlerini uygun fiyat ve kolay ödeme avantajıyla müşterilerine sunuyoruz. Sunduğumuz geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağı, hedeflerinize ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Dinamik kadrosu ile müşterilerine hızlı çözümler üretip daima müşterilerin memnuniyeti için çalışmaktayız. .

brn sertifika, baranoto sertifika

BARAN OTO Sertifika

brn sertifika, baranoto sertifika

BRN Sertifika

26

YILLIK TECRÜBE

21

SERTİFİKALAR

5020

MÜŞTERİLERİMİZ

9999

SİZİN İÇİN
ÇALIŞTIĞIMIZ SAAT